CUBASE PRO 9 منتشر شد!

Cubase-pro-9

کمپانی اشتینبرگ ادعا می کند با تغییرات و بهینه سازی انجام شده در نسخه 9 کیوبیس، این نرم افزار تا به این تاریخ کامل ترین DAW موجود در قیاس با دیگر نرم افزارها می باشد. یکی از قابلیت های جذاب و کارآمد که در این نسخه بسیار مورد توجه تولیدکنندگان موسیقی الکترونیک قرار گرفته، اضافه شدن Audio-Ins به کیوبیس می باشد. توسط این قابلیت شما می توانید یک فایل صوتی را به هر پلاگین VST3 که امکان Side Chain دارد ارسال کنید و با کمی آزمون و خطا در پلاگین مربوط ، صداهای جالبی خلق کنید. (به طور مثال با ارسال لاین وکال به سنیتسایزر Retrologue که به طور پیش فرض در پکیج کیوبیس 9 قرار دارد و تغییر پارامترهای سینتسایزر صداهای جالبی خلق کنید)

 دیگر قابلیتها و تغییرات:

اضافه شدن پلاگین Maximizer جدید بهینه شده، قسمت جدید Plug-in Sentinel که هنگام بالا آمدن نرم افزار تک تک پلاگین های نصب شده روی سیستم را اسکن می کند و در صورت وجود هرگونه اشکال از نظر ناپایداری در اجرای هر پلاگین، پس از اعلام مشکل، آن را به بخش بلک لیست منتقل می کند. ( البته این قابلیت پیشتر توسط نرم افزارهایی چون پروتولز بکار گرفته می شد). اضافه شدن پلاگین AutoPan جدید با قابلیت ترسیم منحنی پن و چندین قابلیت دیگر!

لازم به ذکر است که کاربران این نرم افزار که از نسخه قانونی استفاده می کنند می توانند با مراجعه به قسمت به روز رسانی و پرداخت مبلغی با توجه به نسخه پیشین، نرم افزار خود را به نسخه 9 ارتقا دهند.

1 نظر در “CUBASE PRO 9 منتشر شد!”

نظرات بسته شده اند.