eve audio

کمپانی eve audio – (واژه ی eve به معنی حوا نخستین انسان مونث روی کره خاکی می باشد)
این شرکتِ تولید کننده اسپیکر مانیتورهای استودیو، در شهر برلین آلمان واقع شده که توسط Roland Stenz یکی از هواخواهان کیفیت در صدا و با سابقه طولانی در این صنعت  تاسیس شد.
وی کار خود را در اواسط دهه ی هشتاد میلادی آغاز نمود ، زمانی که در تیم تحقیقاتی و توسعه Rundfunk- und Fernsehtechnisches Zentralamt RFZ کار می کرد(یکی از بزرگترین شرکتهای تامین کننده و بسط دهنده قطعات مورد استفاده در تلویزیون و برودکستینگ آلمان شرقی)
پس از اتحاد دو آلمان رولاند اشتنز در یک شرکت Hi-Fi در شهر برلین مشغول به کار شد. این داستان مربوط به زمانی هست که وی هنوز مطالعات پیشرفته خود را در زمینه الکترونیک آغاز نکرده بود. در سال 1999 رولاند به عنوان موسس، سهامدار و البته CEO ( فرد عالی رتبه) شرکت ADAM Audio ( واژه ی ADAM به معنی آدم، نخستین مرد روی کره خاکی است) معرفی شد.
زمانی که او در تابستان سال 2010 میلادی کمپانی ADAM را ترک نمود، مصم شد که مدرک MBA بگیرد و هم راستا با این امر، شروع به توسعه نسل جدیدی از اسپیکر مانیتور استودیو نمود.

Roland StenzRoland Stenz

رویکرد وی در نظر گرفتن تمام جزییات لازم برای رسیدن به یک محصول موفق بود. نه اینکه صرفا دیدگاه مهندسی را سرلوحه کار خود قرار دهد، بلکه از نقطه نظرات و تجربیات کاربران نیز بهره برد. در نهایت خط تولید شرکت eve audio افتتاح شد.
نتیجه اسپیکر مانیتوری بود با پوشش طیف کامل فرکانسی ،صورت اکتیو و به همراه ساب ووفر. دقت در طراحی که رضایت یوزرهای خانگی تا استودیوهای حرفه ای را به دنبال داشت.
بدین ترتیب بسیاری از اجزا سازنده اسپیکر های eve audio در تولیدات رولاند اشتنز و مطابق با نیاز هایی که او فکر میکرد پدیدار شد. خانم Kerstin Mischke با سابقه بیش از بیست سال در زمینه فروش و همچنین 11 سال سابقه کار به عنوان مدیر فروش در شرکت ADAM ، بخش فروش شرکت eve audio را مدیریت می کند.
تمامی کارمندان این شرکت از تدارکات و حسابداری گرفته تا مدیر فروش به صورت دقیق و درستی آموزش دیده اند.
این کمپانی در منطقه ای به نام مدیا سیتی در شهر برلین آلمان واقع شده و حدود ده دقیقه از فرودگاه شوفلند برلین فاصله دارد.

محصولات کمپانی eve audio

ترجمه: سعید روشنی