رشد روز افزون علاقمندان به مهندسی صدا  و موسیقی الکترونیک علمی در کشور و افزایش تولیدات در این بخش، لزوم پرداختن هر چه بیشتر به این مقوله را به امری انکار ناپذیر مبدل ساخته است. از مهمترین مباحث موجود در این گسترش روز افزون، پرورش افراد زبده و متبحر در بخش های گوناگون این هنر است.

اما این علوم مهندسی هنری تا چه میزان  در کشور جا افتاده و آیا به آنچه که حق مسلمش بوده رسیده است؟ همگان متفق القول به این باور که علوم صدا از علوم مهندسی است اعتقاد داریم. بنابراین جزو علوم اکتسابی است نه تجربی. یعنی برای ترویج و تعلیم آن به فردی حاذق و عالم نیاز است تا دانش خود را معلم گونه در اختیار دیگران قرار دهد. متاسفانه آنچه تا کنون در ایران رخ داده خلاف این جریان بوده است. اکثر عزیزانی که در این رشته مشغول به فعالیت هستند به صورت آزمون و خطا و تجربی این حرفه را فراگرفته اند و به همین جهت بیشتر کارهای تولید شده توسط این عزیزان از کیفیت مطلوبی برخوردار نیست و با استانداردهای جهانی بسیار فاصله دارد. در بهترین حالت، هر از گاهی،افراد علاقمند به این حرفه با صرف هزینه های بسیار زیاد، جهت سپری کردن یک دوره آموزشی کاملا فشرده به خارج از کشور عزیمت می کنند و پس از طی دوره مربوطه، که اصولا کوتاه و ناقص هستند به کشور مراجعت می کنند و به فعالیت در این رشته ها مشغول می گردند. این عزیزان نیز در اکثر موارد به دلیل کامل نبودن دوره های آموزشی با مشکلات فراوانی در طول کار خود مواجه می شوند. همچنین بسیارند افراد سودجویی که بدون اطلاع از جرییات صحیح و استاندارد این علوم و نحوه تدریس آن در قالب مدرس، آموزشگاه و حتی دانشگاه موجب گمراهی علاقمندان به این رشته می شوند.  از این رو اینجانب سعید روشنی (کارشناس موسیقی الکترونیک،محقق و مدرس علوم مهندسی صدا )، با سالها مطالعه، تحصیل، تحقیق و  با بیش از پانزده سال سابقه تدریس، اقدام به برگزاری دوره های آموزشی علوم موسیقی الکترونیک، صدابرداری، میکس و مسترینگ در سطح آکادمیک و استاندارد نموده ام تا بتوانم وظیفه تعلیم و تربیت علاقمندان به این هنرها را به عهده بگیرم.

توضیحات مربوط به دوره های آموزشی به تفصیل در بخش آموزش آمده است.

پشتیبانی:

پایان دوره های آموزشی به منزله پایان ارتباط با ما نیست. ما همچنان به عنوان یک پشتیبان در کنار شما هستیم تا شما بتوانید جایگاه مورد نظر خود را در این هنرها پیدا کنید و اگر سؤالی برایتان بوجود آمد به صورت حضوری و یا غیر حضوری پاسخگوی شما هستیم. صد در صد تجربیات ما به شما کمک خواهد کرد سریعتر به سوی حرفه‌ای شدن گام بردارید.

به امید موفقیت روز افزون

insta

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *