Reason 5

شرکت Propellerhead نسخه جدید نرم افزار Reason و Record را همزمان در سرتاسر جهان منتشر کرد. تغییرات پیش بینی شده ای که در Reason 5 و Record 1.5 به چشم می خورد شامل ابزارها، افکت ها، اصوات و patch ها و همچنین شامل امکانات بیشتری جهت ساخت موزیک، ساخت ریتم، پردازش loop ، کار با صدای خواننده، رمیکس و … می شود.

Rex Loop Player های جدید با نام های Kong Drum Designer و Dr. Octo امکانات Reason را گسترش داده و به آهنگسازان این امکان را می دهد تا ریتم ها و بیت های فوق العاده ای تولید کنند. حالت جدید Blocks قسمت های مختلف پروژه شما را به صورت pattern تبدیل کرده و امکان ارنج سریعتر و راحت تر اجزای موسیقی را برای شما فراهم می آورد. ابزار جدید Neptune جهت کنترل زیر و بمی صدای خواننده و سینتی کردن صدا از دیگر امکانات جدید قابل توجه است. با استفاده از این ابزار می توانید به راحتی هارمونی مورد نظر خود را بر روی صدای مورد نظر اجرا کنید. از این پس دیگر با استفاده از قابلیت Live sampling می توانید در خود محیط Reason سپمل خود را ضبط و ویرایش کنید. تمامی sample player ها در reason به این قابلیت مجهز شده اند. قیمت فروش 349 دلار برای Reason 5 و 299 دلار برای Record 1.5 تعیین شده است.

همچنین دارندگان نسخه قبلی Reason می توانند با پرداخت 169 دلار به نسخه جدید مهاجرت کنند. دارندگان نسخه قبلی Record هم می توانند به صورت رایگان upgrade جدید را دانلود نمایند. قیمت فروش یکجای این دو محصول در یک پک هم 449 دلار تعیین شده است.جهت مطالعه سایر تغییرات ایجاد شده در این نسخه جدید به اینجا مراجعه کنید.

دانلود نسخه کامل به همراه سریال