About-Us

درباره ما

درود بر شما، به وب سایت فناوری مهندسی صدا خوش آمدید!

رشد روز افزون علاقمندان به مهندسی صدا و موسیقی الکترونیک و افزایش تولیدات در این بخش، لزوم پرداختن هر چه بیشتر به این مقوله را به امری انکار ناپذیر مبدل ساخته است. از مهمترین مباحث موجود در این گسترش روز افزون، پرورش افراد زبده و متبحر در بخش های گوناگون این هنر است.

و اما:
علوم مهندسی صدا و موسیقی الکترونیک تا چه میزان در ایران جا افتاده است؟
آیا به آنچه که حق مسلمش بوده رسیده است؟

همگان به این باور که علوم صدا از علوم مهندسی است اعتقاد داریم. بنابراین جزو علوم اکتسابی است نه تجربی! یعنی برای ترویج و تعلیم آن به فردی حاذق و عالم نیاز است تا دانش خود را معلم گونه در اختیار علاقمندان قرار دهد. با این اوصاف اغلب عزیزانی که در این رشته مشغول به فعالیت هستند به صورت آزمون و خطا و تجربی این حرفه را فراگرفته اند و به جهت دانش ناکافی در طول کار خود با مشکلات فراوانی مواجه خواهند شد که در نهایت بیشتر کارهای تولید شده توسط این عزیزان از کیفیت مطلوبی برخوردار نیست و با استانداردهای جهانی بسیار فاصله دارد. بنابراین نیاز مبرم به معلمی دلسوز، حاذق و با تجربه بسیار ملموس است. اما بهوش باشید که بسیارند افراد سودجویی که بدون اطلاع از جرییات صحیح و استاندارد های این علوم و همچنین شیوه تدریس اصولی و استاندارد، در قالب مدرس، آموزشگاه و حتی دانشگاه موجب گمراهی و اتلاف وقت و هزینه علاقمندان این رشته می شوند. از این رو گروه فناوری مهندسی صدا با سالها مطالعه، تحصیلات دانشگاهی، تحقیق و با بیش از بیست سال سابقه تدریس حرفه ای، اقدام به برگزاری دوره های آموزشی علوم موسیقی الکترونیک، صدابرداری، میکس و مسترینگ در سطح آکادمیک و استاندارد نموده تا وظیفه تعلیم و تربیت علاقمندان به این علوم را به عهده بگیرد. توضیحات مربوط به دوره های آموزشی به تفصیل در بخش آموزش آمده است.

پشتیبانی:

پایان دوره های آموزشی به منزله پایان ارتباط با ما نیست. ما همچنان به عنوان یک پشتیبان در کنار شما هستیم تا بتوانید جایگاه مورد نظر خود را در این هنرها پیدا کنید و اگر سؤالی برایتان بوجود آمد به صورت حضوری و یا غیر حضوری پاسخگوی شما عزیزان خواهیم بود .

به امید موفقیت روز افزون
مدیریت فناوری مهندسی صدا
سعید روشنی

رزومه:

سعید روشنی متولد 1358 تهران (کارشناس موسیقی الکترونیک و مهندسی صدا)، پژوهشگر، عضو کمیسیون تخصصی برنامه ریزی درسی هنرهای نمایشی سازمان فنی و حرفه ای، مدرس فنی و حرفه ای علوم موسیقی و مهندسی صدا (سابقه تدریس از سال 1378 تا کنون)، سابقه تدریس در کنسرواتوار تهران، لیسانس موسیقی، نوازنده جز پیانو، جز ارگان، فلوت امریکایی و قانون. داری لایسنس بین المللی معلمی (پداگوژی، آندراگوژی و سینرگوژی) زیر نظر ILO سوئیس. لایسنس بین المللی صدابرداری، میکس و مسترینگ (میکس و مسترینگ آلبوم ارکسترال سوئیت سمفونی زندگی – مجوز 3110-97 وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، اجرا شده توسط ارکستر سمفونیک تهران به رهبری شهرداد روحانی)