Pioneer-XDJ-XZ-review

دستگاه دی جی حرفه ای پایونیر Pioneer XDJ-XZ

دستگاه XDJ-XZ جدید ترین سیستم DJ تمام حرفه ای all-in-one کمپانی پایونیر می‌باشد که طراحی حرفه‌ای خود را از پلیر CDJ-2000NXS2 و میکسر DJM-900NXS2 به ارث برده است. XDJ-XZ برای کار با نرم‌افزار rekordbox DJ طراحی شده است و به زودی قابلیت هماهنگی با Serato DJ Pro را نیز خواهد داشت.  XDJ-XZ از بیشتر فرمت‌های صوتی پشتیبانی می کند تا بتوانید از آن به روش‌های مختلف استفاده کنید.

XDJ-XZ_Front

چنانچه بخواهید اجرایی حرفه ای اما بدون استفاده از لپتاپ داشته باشید، می‌توانید به راحتی ترک‌های آنالیز شده توسط نرم افزار رکورد باکس را روی یک فلش USB منتقل کرده و بر روی کانال‌های ۱ و ۲ پخش کنید، اما XDJ-XZ همچنان با یک لپ‌تاپ یا کامپیوتری که rekordbox DJ را اجرا می‌کند، کار می‌کند و پشتیبانی از نرم‌افزار Serato DJ Pro در اوایل امسال (۲۰۲۰ میلادی) ارائه می‌شود. دو کانال دیگر میکسر به شما اجازه می‌دهد تا از منابع صوتی مانند ترن‌تیبل‌ها یا CDJ ها استفاده کنید و صدا را از منابع مختلفی میکس کنید. در همین حال، Pro DJ Link با استفاده از صفحه‌ی لمسی ۷ اینچی بر روی XDJ-XZ به شما اجازه می‌دهد تا ترک‌ها را از روی CDJها جستوجو کرده و آنها را با میکس خود هماهنگ کنید.

xdj-xz-fx

از دیگر ویژگی‌های برتر این کنترلر می‌توان به اکولایزر سه باند بر روی خروجی مستر و همچنین دو ورودی میکروفون به همراه اکولایزرهای سه باند مجزا اشاره کرد. بر روی این کنترلر ۱۴ Beat FX و ۶ Sound Color FX و همچنین در کنار آنها ۱۶ پد (بر روی هر دک ۸ پد) اجرایی RGB نیز وجود دارد. XDJ-XZ اکنون با قیمت ۱۸۹۹ یورو / ۲۱۹۹ دلار در سایت پایونیر موجود می‌باشد.